Przesiewacze mąki i produktów sypkich


Przesiewacz WILMEX do mąki i produktów sypkich idealnie oczyszcza mąkę lub dowolny produkt sypki z wszelkich zanieczyszczeń a następnie podaje go do dzieży lub innego urządzenia na wysokość nawet do 5m.

Ugniatarki do twardych ciast


Ugniatarki WILMEX do twardych ciast to idealne urządzenia do produkcji pierników, pierogów, pyz, słonych paluszków, precli, makaronu, pizzy, macy, pumpernikla itp.

Mieszałki spiralne


Uniwersalne zastosowania do wszystkich rodzajów ciast. Idealne dla piekarni i cukierni o różnej wielkości produkcji oraz zakładów spożywczych do produkcji pierogów, pizzy itp...

Ugniatarki do twardych ciast z hydraulicznym przechyłem dzieży

Mieszarko – ugniatarka wannowa pozioma WILMEX MU 675L/400L/260kg

  • Pojemność całkowita wanny – 675dm3
  • Pojemność robocza wanny – 400dm3
  • Urządzenie zaopatrzone w termometr do pomiaru temperatury mieszanych surowców – zamontowanych w ścianie bocznej wanienki mieszarko – ugniatarki.

WILMEX - trwałe i niezawodne polskie maszyny dla techniki przygotowywania ciast

Projektowanie maszyn i urządzeń wg. zamówień klienta

  • projektowanie mechaniczne, elektryczne, układów automatyki
  • projektowanie procesów technologicznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • projektowanie i wykonawstwo urządzeń prototypowych

Zobacz więcej

Serwis i naprawa maszyn

Wykonujemy części do maszyn piekarniczych i cukierniczych w/g dostarczonych wzorów lub dokumentacji, naprawy podzespołów mechanicznych, przekładni napędowych oraz kompleksowe remonty całych maszyn.
Wykonujemy remonty, regeneracje i odnawiania maszyn piekarniczych, cukierniczych i spożywczych nie tylko naszych ale i wszystkich światowych producentów takich jak:
mieszałki spiralne do ciast, mieszarki i ugniatarki do ciast, dzielarki i dzielarko-zaokrąglarski do bułek i pączków, formierki, przesiewacze i podajniki do produktów sypkich, wywrotnice

Klienci o maszynach WILMEX

Zobacz inne nasze marki:
© 2016 All Rights Reserved. WILMEX